11. SORV

ZAVRŠNI BILTEN 11. SPORTSKE OLIMPIJADE RADNIKA VOJVODINE (.pdf verzija, 59,7 MB)

  1. SPORTSKA OLIMPIJADA RADNIKA VOJVODINE (11.SORV) SE ODRŽAVA U PERIODU OD 3. DO 5. JULA 2015. GODINE U SRBOBRANU

Konačna lista učesnika 11. SORV

PROGRAM I RASPORED REALIZACIJE TAKMIČENjA NA 11.SORV PO SPORTOVIMA (KONAČNA VERZIJA):

  1. VELIKI FUDBAL
  • Igra se na fudbalskom stadionu FK Srbobran u Srbobranu  ulica Proleterskih brigada bez broja.
  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (subota, 04.07.2015.g.)

NEDELjA 5.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
9,00 Prvi polufinalni par
10,30 Drugi polifinalni par
13,00 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
14,30 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

-Po završetki prvog takmičarskog dana vrši se žrebanje između tri prvoplasirane  ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

  1. SREDNjI  FUDBAL
  • Igra se na fudbalskom stadionu FK Mladost iz Turije , Ulica Železnička bez broja.
  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (petak, 03.07.2015.g.)

subota 4.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
9,00 Prvi polufinalni par
10,00 Drugi polifinalni par
11,30 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
12,30 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

-Po završetki prvog takmičarskog dana vrši se žrebanje između tri prvoplasirane  ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

  1. MALI FUDBAL
  • Igra se na rukometnom igralištu OŠ „Jovan Jovanović Zmaj“ u Srbobranu  Ulica Doža Đerđa 1 ( rezervni teren – rukometno igralište u Turiji Ulica Jovana Popovića 1).
  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe po tri ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (subota, 04.07.2015.g.)

NEDELjA 5.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
9,00 Prvi polufinalni par
10,00 Drugi polifinalni par
12,00 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
13,00 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

-Po završetki prvog takmičarskog dana vrši se žrebanje između tri prvoplasirane  ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

  1. RUKOMET MUŠKARCI
  • Igra se  sportskoj hali u Srbobarnu Trg prof. Milivoja Tutorova bb
  • učestvuje 4 ekipa – ekipe se razvrstavaju u jednu grupu i igra svako sa svakim.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (petak, 03.07.2015.g.)

  1. RUKOMET  ŽENE
  • Igra se  sportskoj hali u Srbobarnu Trg prof. Milivoja Tutorova bb
  • učestvuje 5 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 2 grupe sa 3 i 2 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (subota, 04.07.2015.g.)

NEDELjA 05.07.2015.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
9,00 Pobednik grupe A : drugi iz grupe B
9,50 Pobednik grupe B: drugi iz grupe A
11,00 Za treće mesto igraju poraženi iz susreta u 9 i 9,50 časova
11,50 Za prvo mesto igraju pobednici susreta u 9 i 9,50 časova
  1. ODBOJKA ŽENE
  • Igra se na sportskoj dvorani u Turiji- Ulica Dositeja Obardovića 2.
  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (petak, 03.07.2015.g.)

SUBOTA 4.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
9,00 Prvi polufinalni par
Oko 10,00 Drugi polifinalni par
12,00 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
Oko 13,00 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

-Po završetki prvog takmičarskog dana vrši se žrebanje između tri prvoplasirane  ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

5.ODBOJKA MUŠKARCI

  • Igra se na sportskoj dvorani u Turiji- Ulica Dositeja Obardovića 2.
  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (subota, 04.07.2015.g.)

NEDELjA 05.7.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
9,00 Prvi polufinalni par
Oko 10,00 Drugi polufinalni par
11,30 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
Oko 12,30 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

-Po završetki prvog takmičarskog dana vrši se žrebanje između tri prvoplasirane ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

6.KOŠARKA ŽENE

  • Igra se  sportskoj hali u Srbobarnu Trg prof. Milivoja Tutorova bb
  • učestvuje 6 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 2 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (petak, 03.07.2015.g.)

SUBOTA 4.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
13,30 Pobednik grupe A : drugi iz grupe B
14,20 Pobednik grupe B: drugi iz grupe A
15,10 Za treće mesto igraju poraženi iz susreta u 13,30 i 14,20 časova
16,00 Za prvo mesto igraju pobednici susreta 13,30 i 14,20 časova .

6.KOŠARKA MUŠKARCI

  • Igra se  na otvorenom košarkaškom terenu u kompleksu oko Sportske hale teren-1
  • učestvuje 7 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 2 grupe sa 4 i 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (subota, 04.07.2015.g.)

SUBOTA 5.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
09,00 Drugoplasirani iz grupa igraju za treće mesto.
10,00 Prvoplasirani iz grupa igraju za prvo mesto.
  1. KUGLANjE – Igra se na kuglani u sklopu SC „Drago Jovović“ u Vrbasu.

ŽENE (EKIPNO)- 3. JULA 2015. (petak) od 9,00 do 14,00 časova

Učestvuje 9 ekipa.

Ekipe nastupaju po redosledu koji je određen na žrebanju.

Raspored i satnica takmičenja:

03.07.2015.g. (petak)

  • od 9,00 do 10,30 časova – prve četri ekipe (prvi nastup: dve ekipe nastupaju na stazama 1 i 2, a druge dve ekipe na stazama 3 i 4; drugi nastup ekipe nastavljaju sa igrom na druge dve staze.) itd.

KUGLANjE – ŽENE (pojedinačno) oko 12,30 do 17,00 časova

Učestvuje 27 takmičarki , a nastupaju po redosledu koji je određen na žrebanju, na licu mesta.

MUŠKARCI  (EKIPNO) – 04.07.2015. g. (subota) od 9,00 do 14,00 časova

Učestvuje 9 ekipa.

Ekipe nastupaju po redosledu koji je određen na žrebanju.

Raspored i satnica takmičenja:

04.07.2015.g. (subota)

  • od 9,00 do 10,30 časova – prve 4 ekipe ( prvi nastup: 2 ekipe nastupaju na stazama 1 i 2, a druge 2 ekipe na stazama 3 i 4; drugi nastup ekipe nastavljaju sa igrom na druge 2 staze.) itd.

MIKS (PAROVI) – 04.07.2015. g.(subota) od 12,30 do 18,00 časova

Učestvuje 18 parova.

Parovi  nastupaju po redosledu koji je određen na žrebanju na licu mesta.

KUGLANjE –MUŠKARCI  (pojedinačno) 05.07.2015.g. (nedelja) od 9,00 do 12,30 časova

Učestvuje 27 takmičara, a nastupaju po redosledu koji je određen na žrebanju.

  • od 9,00 do 9,30 časova -četiri takmičara (staza 1,2,3 i 4)
  1. STRELjAŠTVO –MUŠAKRCI ŽENE (EKIPNO i POJEDINAČNO)- 04.07.2015.g. (subota)

Takmičenje se održava u sklopu SC „Drago Jovović“ u Vrbasu na 18 pucačkih mesta (prvih 9 mesta (1-9) je rezervisano za muške ekipe a narednih 8 mesta (10-17) rezevisano je za ženske ekipe)

Učestvuje 9 ekipa u muškoj i 8 ekipa u ženskoj konkurenciji i po 27 takmičara i tamičarki u pojedinačnoj konkurenciji (ako je član ekipe prijavljen i za pojedinalno takmičenje, rezultat  ostvaren u ekipnoj konkurenciji računa se i za pojedinačno takmičenje.)

Ekipe nastupaju prema redosledu koji je žrebom određen. Takmičenje se odvija od 9,00 časova (prvi nastup) i od 11,15 (drugi nastup). Svi članovi ekipe (3 člana) pucaju na istom pucačkom mestu.

Raspored i satnica (muške ekipe) za mesta od 1 do 9

Raspored i satnica (ženske ekipe) za mesta od 10 do 17

pojedinačno muškarci žene:

Preostali takmičari i takmičari koji se takmiče samo u pojedinačnoj konkurenciji nastupaju prema redosledu koji je određen žrebom na pucačkim mestima po okončanju ekipnog takmičenja.

  1. ŠAH – ekipno  04.07.2015.g. (subota) i pojedinačno 05.07.2015.g. (nedelja)

EKIPNO – 04.07.2015.g. ( subota) od 9,00 do 15,00 časova

Igra se u holu OŠ „Vuk Karadžić u Srbobarnu – Ulica Hajduk Veljka 1

Učestvuje 8 ekipa, a igra se po Bergerovom sistemu (ekipe na žrebanju dobijaju brojeve u cilju određivanja protivnika u svakom od 9 kola.)

Tempo igre od 15 minuta.

Satnica i raspored takmičenja

I KOLO- od 9,00 do 9,30 časova (1:8;2:7;3:6;4:5) itd.

I I KOLO –  od 9,30 do 10,00 časova

I I I  KOLO- od 10,00 do 10,30 časova

IV KOLO od 10,30 do 11,00 časova

V KOLO od 11,00 do 11,30 časova

VI KOLO od 13,00 do 13,30 časova

VII KOLO od 13,30 do 14,00 časova

POJEDINAČNO  – 05.07.2015.g. (nedelja) od 9,00 do 15,00 časova

Igra se u holu OŠ „Vuk karadžić u Srbobarnu – Ulica Hajduk Veljka 1

Učestvuje 27 takmičara, a igra se po švajcarskom sistemu  (parovanje se vrši na osnovu brojeva takmičara koje su  dobili na žrebanju na licu mesta).  Igra se 9 kola.

Tempo igre od 15 minuta.

I KOLO- od 9,00 do 9,30 časova

II KOLO –  od 9,30 do 10,00 časova

III KOLO- od 10,00 do 10,30 časova

IV KOLO od 10,30 do 11,00 časova

V KOLO od 11,00 do 11,30 časova

VI KOLO od 13,00 do 13,30 časova

VII KOLO od 13,30 do 14,00 časova

VIII KOLO od 14,00 do 14,30 časova

IX KOLO od 14,30 do 15,00 časova

04.07.2015.g. sa početkom u 9 časova počinju polufinalni susreti.

10.STONI TENIS

MUŠKARCI EKIPNO -03.07.2015.g. (petak)

Igra se sportskoj dvorani OŠ „J. J. Zmaj“ u Srbobarnu Ulica Doža Đerđa 1.

  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (petak, 03.07.2015.g.)

petak 03.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR STO
13,30 Prvi polufinalni par Sto br.1
13,30 Drugi polufinalni par Sto br.2
15,00 Poraženi iz polufinalnih susreta za 3. mesto Sto br. 1
15,00 Pobednici iz polufinalnih susreta za 1. mesto Sto br.2

-Po završetku takmičenja po grupama vrši  se žrebanje između tri prvoplasirane  ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

MUŠKARCI POJEDINAČNO  -03.07.2015.g. (petak)

Učestvuje 27 takmičara

Igra se po Kup sistemu

U listu za takmičenje takmičari se uvrštaju na osnovu brojeva dobijenih na žrebanju na licu mesta.

Satnica i raspored takmičenja

I KOLO- 13,30 časova brojevi 1, 2, 3 i 4

  1. STONI TENIS ŽENE  EKIPNO -04.07.2015. (subota)

Igra se sportskoj dvorani OŠ „J. J. Zmaj“ u Srbobarnu Ulica Doža Đerđa 1.

  • učestvuje 9 ekipa – ekipe se razvrstavaju u 3 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama (petak, 03.07.2015.g.)

subota 04.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
oko 12,50 Drugoplasirane ekipe iz grupa igraju za 3. mesto
oko 12,50 Prvoplasirane ekipe iz grupa igraju za 1. mesto

-Po završetku takmičenja po grupama vrši  se žrebanje između tri prvoplasirane  ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe.

ŽENE  POJEDINAČNO  -04.07.2015.g. (subota)

Učestvuje 27 takmičarki

Igra se po Kup sistemu

U listu za takmičenje takmičari se uvrštaju na osnovu brojeva dobijenih na žrebanju na licu mesta.

KUP ŠEMA za muškarce i žene u prilogu (prazna).

  1. SPORTSKI RIBOLOV – 04. i 05. 07.2015. g. (subota i nedelja) od 6,00 do 11,00 časova

Takmičenje se održava na Velikom Bačkom kanalu- deo zvani „Plaža“.

Učestvuje 9 ekipa i 27 pojedinaca.

Na žrebu je određen redosled ekipa.

Na licu mesta sudija određuje takmičarska mesta u okviru sektora. Istovremeno se održava i pojedinačno takmičenje.

Prvi nastup u 6,00 časova 04.05.2015.g. ( subota)

Drugi nastup u 6,00 časova 05.05.2015.g. ( nedelja)

12.NADVLAČENjE KONOPCEM- 04.07.2015.g. (subota)

muškarci

Takmičenje se održava na Gradskom  trgu u Srbobranu.

Ekipe se razvrstavaju u dve grupe: prva grupa 3 ekipe i druga grupa 4 ekipe.

U okviru grupa se takmiči po jednostrukom bod sistemu. Nakon takmičenja po grupama igra se završnica takmičenja za plasman od I do IV mesta.

Drugoplasirane ekipe iz grupa se takmiče za II – IV mesto, a prvoplasirane ekipe za I- II mesto

Raspored takmičenja i satnica

  • 10,30- prvi polufinalni par
  • 10,40- drugi plufinalni par
  • 10,50- za treće mesto
  • 11,00 – za prvo mesto

žene

Takmičenje se održava na Gradskom  trgu u Srbobranu.

U okviru grupe se takmiči po jednostrukom bod sistemu.

Raspored takmičenja i satnica

  1. PLIVANjE– Sve discipline iz sportskog programa za muškarce i žene 04.07.2015.g. (subota)

Takmičenje se održava na otvorenom bazenu SC „Drago Jovović“ u Vrbasu- Panonska 2

Takmičenje se realizuje u vremenu od 9,00 do 12,00 časova.

plivanje  muškarci

  • kraul do 35 godina- 22 takmičara
  • prsno do 35.g.- 9 takmičara
  • leđno do 35 g.- 14 takmičara
  • kraul preko  35 godina- 36 takmičara
  • prsno preko  35.g.- 13 takmičara
  • leđno preko  35 g.- 7 takmičara
  • štafeta do 35 g.- 3 ekipe
  • štafeta preko  35 g- 7 ekipa
  • mešovito  do 35 .g.- 1 ekipa ( NEĆE SE ODRŽATI TAKMIČENjE)
  • mešovito  preko 35 .g- 4 ekipe

plivanje  žene

  • kraul do 35 godina- 5 takmičarki
  • prsno do 35.g.- 4 takmičarke
  • leđno do 35 g.- 4 takmičarke
  • kraul preko  35 godina- 15 takmičarki
  • prsno preko  35.g.-  13 takmičaki
  • leđno preko  35 g.- 5 takmičara
  • štafeta do 35 g.-  nema ekipa ( NEĆE SE ODRŽATI TAKMIČENjE)
  • štafeta preko  35 g- 3 ekipe

Satnica i raspored takmičenja muškarci i štafete m. i miks (04.07.2015.g.):

  • 9,00- muškarci kraul do 35 godina-I grupa ( 8 takmičara)
  • 9,05- muškarci kraul do 35 godina-II grupa ( 8 takmičara)
  • 9,10- muškarci kraul do 35 godina- III grupa ( 6 takmičara)
  • 9,15- muškarci prsno do 35 godina-I grupa ( 5 takmičara)
  • 9,20- muškarci prsno  do 35 godina-II grupa ( 4 takmičara)
  • 9,25- muškarci leđno  do 35.g.- I grupa ( 8 takmičaar)
  • 9,30- muškarci leđno  do 35.g.- II grupa ( 8 takmičara)
  • 9,35- muškarci kraul preko 35.g.-  I grupa ( 8 takmičara)
  • 9,40- muškarci kraul preko 35.g.-  II grupa ( 8 takmičara)
  • 9,45- muškarci kraul preko 35.g.-  III grupa ( 8 takmičara)
  • 9,50- muškarci kraul preko 35.g.-  IV grupa ( 8 takmičara)
  • 9,55- muškarci kraul preko 35.g.-  V grupa (  4 takmičara)
  • 10,00- muškarci prsno preko 35.g. –I grupa ( 8 takmičara)
  • 10,05 – muškarci prsno preko 35.g. –II grupa ( 5 takmičara)

muškarci finalne trke:

  • 10,10- kraul do 35.g. – 8 takmičara
  • 10,15- prsno do 35.g. – 8 takmčara
  • 10,20 leđno do 35 g.- 8 takmičara
  • 10,25 kraul preko 35- 8 takmčara
  • 10,30 prsno preko 35- 8 takmičara
  • 10,35 leđno preko 35 g.- 7 takmičara
  • 10,40 -štafeta do 35 g.- 3 ekipe
  • 10,45 – štafeta preko  35 g- 7 ekipa
  • 10,50- mešovito  preko 35 .g- 4 ekipe

Satnica i raspored takmičenja žene i štafeta (04.07.2015.g.):

  • 10,55- žene kraul preko 35.g.- I grupa ( 8 takmičarki)
  • 11,00- žene kraul preko 35 g. – II grupa ( 7 takmičarki)
  • 11,05- žene prsno preko 35.g. – I grupa ( 8 takmičarki)
  • 11,10- žene prsno preko 35.g. – II grupa ( 5 takmičarki

žene  finalne trke:

  • 11,15- kraul do 35.g.-  5 takmičarki
  • 11,20 kraul preko 35.g. – 8 takmičarki
  • 11,25 prsno do 35 – 4 takmičarki
  • 11,30 prsno preko 35 – 8 takmičarki
  • 11,35 leđno do 35 – 4 takmičarke
  • 11,40 leđno preko 35 – 5 takmčarki
  • štafeta do 35.g.- NEMA TAKMIČENjA
  • 11,55 štafeta preko 35.g. – 3 ekipe
  1. TENIS- Sve discipline iz sportskog programa za muškarce i žene 02.07.2015.g.; 03.07.2015.; 04.07.2015. ( 05.07.2015 je rezervni dan u slučaju pomeranja rasporeda zbog vremenskih uslova)
  1. ATLETIKA- muškarci i žene

Takmičenje se održava na atletskim terenima „Rajčur“ i hipodromu 03.07.2015.g. (petak)

atletski troboj- petak (03.07.2015.g.)  u prepodnevnom programu od 9,00 časova

  • atletski troboj muškarci do 40 g.- 9 takmičara
  • atletski troboj muškarci preko  40 g.- 11 takmičara
  • atletski troboj žene do 40 g.- 4 takmičara
  • atletski troboj žene preko  40 g.- 5 takmičara

atletske trke – petak (03.07.2015..g.)  u popodnevnom programu od   17,00 časova

  • atletska trka muškarci do 40 g ( 5000 m.)- 21 takmičar
  • atletska trka muškarci preko  40 g ( 3000 m.).- 25 takmičara
  • atletska trka   žene do 40 g ( 3000 m.) – 6 takmičara
  • atletska trka   žene preko  40 g.( 1000 m.)- 8 takmičara

16 PIKADO – ekipno m. i ž.; pojedinačno m. i ž. i mešoviti parovi -03.07.2015.g. (petak)

Takmičenje se održava u zgradi „Starog biskopa“- „Pozorištance“

Učestvuje 9 ekipa u muškoj i 9 ekipa u ženskoj konkurenciji ; učestvuje 27 takmičara u muškoj i 24 takmičarke u ženskoj konkurenciji pojedinačnog takmičenja i učestvuje 21 mešoviti par.

Raspored i satnica takmičenja:

  • od 9,00 do oko 10,30 časova – pikado žene ekipno ( I nastup)
  • od oko 10,30 do oko 12,00 časova – pikado muškarci  ekipno (I nastup)
  • od oko 12,00 do oko 13,30 časova – pikado žene ekipno (II nastup)
  • od oko 13,30 do oko 15,00 časova – pikado muškarci  ekipno (II nastup)
  • oko 15,00 do 16,30 pikado žene pojedinačno (24 takmičarke)
  • oko 16,30 do 18,00 pikado muškarci  pojedinačno (27 takmičara)

–  oko 18,00  do oko 19,00 časova  pikado mešoviti parovi (21 par, 2 nastupa)

  1. BIČ VOLEJ- ekipno m.ž. i mešovito- 03.07.2015.g. (petak) i  04.07.2015.g. (subota)

Bič volej muškarci

Igra se na terenima  za bič volej u Turiji

Učestvuje 9 ekipa, koje se razvrstavaju u 3 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored igranja (petak, 03.07.2015.g.)

subota 04.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
-Po završetki takmičenja po grupama vrši se žrebanje između 3   prvoplasirane ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe
13,00 Prvi polufinalni par
14,00 Drugi polufinalni par
15,00 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
16,00 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

Bič volej- mešovito

Igra se na terenima za bič volej u Turiji

Učestvuje 6 ekipa, koje se razvrstavaju u 2 grupe sa po 3 ekipe.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored igranja

petak 3.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
oko15,00

Oko 16,00

Pobednik grupe A : poraženi grupe B (I polufinale)

Pobednik grupe B : poraženi grupe A (II polufinale)

Oko 17,00

Oko 18,00

Poraženi iz polufinala za treće mesto

Pobednici iz polufinala za prvo mesto

Bič volej- žene

Igra se na terenima za bič volej u Turiji, 03.07.2015.g.

Učestvuje 4 ekipa, koje se razvrstavaju u jednu grupu i igra svako sa svakim.

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored igranja (petak, 03.07.2015.g.)

18.BASKET – muškarci i žene -03.07.2015.g.

Igra se na otvorenom košarkaškom terenu ukompleksu oko sportske hale – teren br.1- Srbobran, Trg prof. Milivoja Tutorova bb.

Basket muškarci- učestvuje 9 ekipa (jedna polovina terena br. 1)

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama

petak 03.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
-Po završetki takmičenja po grupama vrši se žrebanje između tri prvoplasirane ekipe i najbolje drugoplasirane ekipe
11,15 Prvi polufinalni par
11,30 Drugi polufinalni par
11,45 Poraženi iz polufinalnih susreta za treće mesto
12,00 Pobednici iz polufinalnih susreta za prvo mesto

basket žene- učestvuje 6 ekipa (druga polovina terena br.1)

SATNICA i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored po grupama

petak 03.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
11,15

11,30

Pobednik grupe A : poraženi grupe B (I polufinale)

Pobednik grupe B : poraženi grupe A (II polufinale)

11,45

12,30

Poraženi iz polufinala za treće mesto

Pobednici iz polufinala za prvo mesto

  1. BOĆANjE- 03.07.2015.g. (petak) i 04.07.2015.g. (subota)

Igra se na terenima  za boćanje „ Gedanka“ u Srbobranu.

Učestvuje  8 ekipa, koje se razvrstavaju u 2 grupe sa po 4 ekipe.

U okviru grupa igra se po jednostrukom bod sistemu.

SATNICA  i RASPORED IGRANjA:

Satnica i raspored igranja

Subota 04.07.2015.g.
SATNICA TAKMIČARSKI PAR
Oko 9,00- teren 1 Drugoplasirane ekipe iz grupa A i B igraju za treće mesto
Oko 9,00- teren 2 Prvoplasirane ekipe iz grupa A i B igraju za prvo mesto.

Zamenik komesara 11.SORV

Ljubomir Obradović

949total visits,1visits today