12. SORV pojedinačni rezultati

Datum takmičenja: 28.06.2019.

KUGLANJE (MUŠKARCI):

  1. Berkeš Ištvan, Reprezentacija Opštine Bečej: 303
  2. Šandor Zoran, Reprezentacija Opštine Bačka Topola: 285
  3. Varga Mario, Reprezentacija Opštine Temerin: 275
  4. Jakovljević Milorad, Reprezentacija Opštine Kikinda: 268
  5. Kopilović Milorad, Moderna Trend Subotica: 268
  6. Katalinić Aleksandar, PGP Pinćir Apatin: 266
  7. Takač Atila, Reprezentacija Opštine Bačka Topola: 262
  8. Kočiš Ištvan, “Biospringer” Senta: 260
  9. Sakač Jožef, Reprezentacija Opštine Bečej: 260
  10. Pinćir Igor, PGP Pinćir Apatin: 257

Datum takmičenja: 29.06.2019.

KUGLANJE (ŽENE):

  1. Kovačev Ivana, Reprezentacija Opštine Novi Bečej: 284
  2. Ljubinković Bosiljka, Reprezentacija Grada Novog Sada: 261
  3. Rideg Viktoria, JP Subotička Toplana: 250
  4. Popov Etelka, Reprezentacija Opštine Senta: 236
  5. Loci Eva, Reprezentacija Opštine Senta: 233
  6. Bughard Alexandra, Reprezentacija Opštine Kikinda: 228
  7. Ostojić Melita, JP Subotička Toplana: 226
  8. Đurđev Marija, Reprezentacija Opštine Senta: 225
  9. Kala Slavica, JP Subotička Toplana: 225
  10. Isakov Dejana, Reprezentacija Opštine Novi Bečej: 212

TENIS (ŽENE DO 40 GODINA):

  1. Buran Marija Terezija
  2. Medan Gabrijela, Subotica
  3. Ljuboja Branka, Subotica

TENIS (ŽENE PREKO 40 GODINA):

ŠAH (MUŠKARCI):

  1. Paroški Siniša, Opština Srbobran
  2. Basta Predrag, NIS Pančevo
  3. Mitrović Živadin, NIS Pančevo
  4. Mešter Robert, EPS Subotica
  5. Sibinović Zoran, Kafanica Terza
  6. Đukić Radosav, NIS Pančevo
  7. Jovanović Miloš, Kafanica Terza
  8. Grabež Vojko, Opština Bečej
  9. Takač Tibor, EPS Subotica
  10. Poljaković Goran, Sever Subotica

STRELJAŠTVO (MUŠKARCI):

  1. Šalgo Ervin, Kikinda: 378
  2. Pavlović Dalibor, Pančevo 2: 368
  3. Pavlica Jovan, Pančevo 1: 362
  4. Rosić Đuri, Kikinda: 350
  5. Dragičević Đorđe, Novi Sad: 349
  6. Đukić Z. Pančevo 2: 341
  7. Kovač Mihalj, Bačka Topola: 338
  8. Krnjački Dragan, Pančevo 1: 338
  9. Zolarek Akoš, Senta: 333
  10. Dimitrijević Dragutin, Pančevo 1: 332

STONI TENIS (MUŠKARCI):

  1. Đukić Nenad
  2. Trbović Milan
  3. Gavrilović Mirko
  4. Nađicki Zoltan
  5. Marić Željko
  6. Lučić Marko
  7. T. Jožef
  8. Cvetković Branko
  9. Danguzov Dragan
  10. Puricki Zoltan

STONI TENIS (ŽENE):

  1. Mirilov S.
  2. Golić K.
  3. Poljak M.
  4. Popov R.
  5. Vojnović S.
  6. Matijević V.
  7. Radanović O.

Datum takmičenja: 30.06.2019.

PIKADO (ŽENE):

  1. Baćinski Stana, Bečej: 322
  2. Adamović Biserka, Subotica: 288
  3. Čomić Dušanka, Novi Sad: 285
  4. Malešević Jadranka, Ruma: 283
  5. Čolović Aleksandra, Novi Sad: 280
  6. Bala Nataša, Senta: 278
  7. Krsmanović Ruža, Ruma: 276
  8. Kostić Dušica, Žabalj: 275
  9. Jović Marina, Ruma: 274
  10. Balog Jelena, Bačka Topola: 272

PIKADO (MUŠKARCI):

  1. Dragan Dejanović, Novi Sad: 354
  2. Blažin Slobodan, Novi Bečej: 351
  3. Martinović Stevan, Srbobran: 332
  4. Semdić Stevan, Srbobran: 330
  5. Bandin Todor, Srbobran: 322
  6. Barbat Dragan, Kikinda: 316
  7. Jovanov Rade, Kikinda: 315
  8. Ivanov Miroslav, Žabalj: 315
  9. Đolai Zoltan, Senta: 308
  10. Hajagoš Andor, Senta: 308

ATLETIKA (MUŠKARCI 3000m):

  1. Šurjan Gustav, Senta
  2. Bojan Jocić, Bečej
  3. Bakoš Ond, Senta
  4. Marko Jocić, Bečej
  5. Radivoj Jocić, Bečej
  6. Aleksandar Malagurski, Subotica
  7. Igor Skenderović, Subotica
  8. Slavko Momčilović, Subotica
  9. Silvester Kovač, Novi Sad

ATLETIKA (MUŠKARCI 5000m):

  1. Balint Atila, Senta
  2. Nenad Grković, Subotica
  3. Vladimir Ćulibrk, Bačka Topola
  4. Kornel Takač, Senta

ATLETIKA (ŽENE 1000m):

  1. Kalapoš Karolina, Bečej
  2. Trungel Mešter Edita, Subotica
  3. Vera Predojev, Senta

ATLETIKA (ŽENE 3000m):

  1. Livia Karai, Subotica
  2. Biljana Isić, Subotica

ATLETIKA (MUŠKARCI Troboj 40+):

  1. Šinko Arpad, Subotica
  2. Igor Skenderović, Subotica
  3. Silvester Kasiba, Subotica
  4. Aleksandar Malagurski, Subotica
  5. Dragan Radovanović, Bačka Topola

ATLETIKA (MUŠKARCI Troboj do 40):

  1. Aleksandar Mišković, Kikinda
  2. Mihajlo Vekić, Kikinda
  3. Nenad Grković, Subotica
  4. Gere Kovač Robert, Senta

ATLETIKA (ŽENE Troboj 40+):

  1. Tatjana Vraneš, Ruma
  2. Trungel Mešter Edita, Subotica

ATLETIKA (ŽENE Troboj do 40):

  1. Jelena Bakić, Kikinda
  2. Livia Karai, Subotica
  3. Nataša Vučkovac, Kikinda

SPORTSKI RIBOLOV :

  1. Beviz Žolt, Kanjiža
  2. Kočička Šandor, Temerin
  3. Tomas, Kanjiža
  4. Mešter Ištvan , Ada
  5. Fulajtar Silvi, Srbobran
  6. Šalamon Laslo, Temerin
  7. Čobanov Branislav, Srbobran
  8. Sekulić Igor, Bečej
  9. Segi Laslo, Ada
  10. Pinter Tibor, Ada

STRELJAŠTVO (žene) :

  1. Gagić Biserka, Pančevo
  2. Đukić Zlatinka, Pančevo
  3. Kovač Hargita, Bačka Topola
  4. Stojanović Mirjana, Pančevo
  5. Mihajlović Jelena, Bačka Topola
  6. Fodor Snežana, Pančevo
  7. Jakimovski Stanka, Pančevo
  8. Balint Renata, Senta
  9. Zita Aleksić, Bečej
  10. Knežev Jovanka, Bečej

TENIS (muškarci do 40.god) :

  1. Čale Goran, Temerin
  2. Veselinović Igor, Ruma
  3. Varga Akoš, Senta
  4. Uzelac Srđan, Bačka Topola

TENIS (muškarci 40+) :

  1. Beronja Đorđe, Ruma
  2. Radić Vladimir, Ruma
  3. Olajoš Gabor, Subotica
  4. Zubanov Danijel, Kikinda

PLIVANJE –PREUZMI REZULTATE